Jak rozpocząć własny biznes?

W tym artykule powiem wam jak dojść od zera do odpowiedniej sumy pieniędzy. Moim celem w tym artykule będzie przedstawienie wam wszystkich kłamstw z jakimi się spotkacie w Internecie i przedstawienie odpowiedniego podejścia do tej sprawy.

Zacznijmy od reklam i ankiet za które oferują nam pieniądze, powiem wprost, jest to najgorsza forma zdobywania początkowego kapitału. Aby uzyskać początkowy kapitał na późniejsze inwestycje najlepiej jest wyjechać za granice by zarobić początkowy kapitał. Najlepiej jest wyjechać do pracy na niemieckich terenach bądź do Norwegii jeżeli dobrze poszukamy znajdziemy oferty pracy jednak musimy liczyć się z wysokimi kosztami życia tzw. stopa życiowa. Jeżeli decydujecie się na Norwegie trzeba pamiętać by znaleźć prace z zakwaterowaniem co podwyższy nasz zysk, na ankietach nigdy nie zarobicie 10 000! Zwyczajnie szkoda czasu, nikt z was nie chce długo na sukces i pieniądze! Jeżeli uda wam się przez pół roku pobytu w Norwegii zarobić(odejmując koszty życia) i należy też pamiętać, że jedziemy tam pozyskiwać kapitał i należy oszczędzać powinniście mieć minimum 50 000 złotych.

Początek brzmi dosyć fajnie ale pamiętajcie że ta kwota nie jest dla nas satysfakcją, wiec zadajemy sobie pytanie co z tymi pieniędzmi zrobić o czym powiem w kolejnym artykule.

1 thought on “Jak rozpocząć własny biznes?

  1. O dziwo samo rozpoczęcie prostego biznesu i formalności nie są trudne, sztuką jest utrzymanie się w branży i nie zbankrutowanie.

Comments are closed.